Повний набір конструкторів

ozio_gallery_jgallery

Серія конструкторів «Практична електроніка» №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 складається з восьми різних наборів, кожен з яких висвітлює певну тему в електроніці. Кожен з конструкторів цікавий і достатньо повний, щоб користуватись ним окремо від інших. Однак з повною серією з восьми конструкторів Ви отримаєте можливість розібратись зі всіма цими темами поступово і більш ефективно, та отримати дуже потужні базові знання з електроніки. Ви дізнаєтесь, які бувають електронні компоненти, яке в кожного з них призначення та як вони взаємодіють у електричному ланцюзі між собою.

Завдяки конструкторам «Практична електроніка» Ви навчитесь розраховувати потрібні номінали компонентів, власноруч складатимете з них різноманітні електронні схеми; побачите, як ці схеми працюють; зможете їх дослідити та зрозуміти. В схемах Ви будете використовувати: постійні та змінні резистори, електролітичні та керамічні конденсатори, діоди, польові та біполярні транзистори, різноманітні перемикачі від кнопок та тумблерів до реле та герконів, деякі оптоелектронні компоненти, різні аналогові та цифрові мікросхеми та багато іншого.

Завдяки яскравим та детальним навчальним посібникам, які входять в комплект до кожного конструктора «Практична електроніка», Ви отримаєте не тільки теоретичні знання, але й навчитесь застосовувати закони фізики без яких неможливе вивчення електроніки. Також Ви отримаєте безцінні практичні навики по використанню електронних компонентів в схемах, які знайдуть практичне призначення у повсякденному житті.

Ціна: 3700,00 грн

Для роботи із серією конструкторів «Практична електроніка» потрібен мультиметр. Якщо у Вас його немає, ми рекомендуємо Вам купити набір конструкторів з мультиметром. У такому випадку Ви отримаєте повний набір конструкторів і мультиметр за дуже вигідною ціною.